Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (26012 niezalogowanych)
750 Postów
Latający Holender
Mordka202 masz ciekawy styl..Zawsze musze przeczytac jeszcze raz to co piszesz a czasem jeszcze raz zeby rozkminic o co kamanMozna powiedziec ze zwracasz na siebie uwage
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn a to miał byc komplement czy wysmeiwasz sie co?? Mam swój styl pisania jak kazdy ;D;D;D
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O w Mordke !!! Chyba mamy do czynienia z najprawdziwsza " blondynka" a ja myslalem, ze takowe wystepuja tylko w dowcipach,,,
Moge prosic o autograf?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mordka202 napisał:
Blondyn a to miał byc komplement czy wysmeiwasz sie co?? Mam swój styl pisania jak kazdy ;D;D;D

definicja stylu,,,,,, zaaaaaaaaaaaaaapodaje

«sposób wyrażania się, formułowania wypowiedzi w mowie lub piśmie; stała tendencja w wyborze środków ekspresji językowej charakterystyczna dla danego autora, kierunku, gatunku literackiego, dzieła, epoki»
Styl potoczny, mówiony.
Styl pisany, literacki, artystyczny, poetycki, naukowy, książkowy, publicystyczny, dziennikarski, urzędowy.
Styl opisowy, obrazowy.
Lekki, żywy, wyrobiony, prosty styl.
Zawiły, ciężki, suchy styl.
Lakoniczny, zwięzły styl.
Gładki, kwiecisty, górnolotny, napuszony styl.
Styl książki.
Styl kazań Skargi.
Styl Mickiewicza.
Styl poezji romantycznej.
Dramat w stylu Szekspira.
Mieć piękny styl.
Mówić, pisać jakimś stylem.
Wyrobić, wypracować sobie styl.
Naśladować czyjś styl pisania.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?
â—Š Styl telegraficzny «sposób wypowiadania się krótkimi zdaniami; skrótowy sposób wypowiedzi»

bla bla bla,,,,,,

ktory jest twoj ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie no aż paluszki mnie świerzbia, aby cokolwiek napisac ale widac to '' gołym okiem'' , ze sa tutaj najmadrzejsi z googli....bo rozzum to dawno ulotnił sie im. - Mordka pisz , pisz masz u mnie szacunek , wiesz czego chcesz= a reszta to tylko polemika.Graba .
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Masz racje kasica69 piszcieeee bo Ja lubie czytac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ooooo a jednak Ewolucja Darwina nie wszystkich objela ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hhahaha teraz poczułam sie jak w szkole na Jęzuku Polskim Pisze Pisze po swojemu Proste logiczne A chyba co niekturzy nie rozumiom słowa ' PO SWOJEMUUU' I ZE MAM SWÓJ WŁASNY STYLL Doszlo do tej główki??
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A co do tematu drogie panie jak cos to pisac na priv
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
byl taki styl w sztuce XX wieku KICZ
z niem. Kitsch - lichota, tandeta, bubel )
niegdys krytycy sztuki go opluwali ,okreslano go nawetSTYLEM dla mas ,ludzi ktorzy nie maja ochoty ,lub tez szans ,,,wzniesc sie w wyzsze rejony intelektualne ,,,

,,,,,,a dzis nawet doczekal sie swoich zwolennikow ( nie tylko w srodowisku artystycznym )
Zgłoś wpis


Bliżej nas